Çin Su geçirmez Acil Işık Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carey

Free call
Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Rüya Teknoloji Co, Ltd

Acil Işıklar profesyonel tedarik

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: zhuiming No. Çalışanları:
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Hangzhou Dreamy Technology Co., Ltd.2006 yılında kurulan, acil durum ışıklarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış bir üretici ve tüccardır.Tüm ürünlerimiz çevre koruma malzemesi kullanır ve aşağıdaki belge bağlantılarında gösterilen Çevresel değerlendirme dosyalarını oluştururuz.

Zhejiang Eyaletindeki sanayi kuruluşları (işletme sahibi hakkında bilgi) .pdf

Hangzhou Dreamy Technology CO., LTD.pdf

 

Uygun ulaşım erişiminin olduğu Hangzhou'da bulunuyoruz.Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı markalarda büyük beğeni toplamaktadır.Bir üretici olarak, ürünlerin kalitesini garanti edebilir ve zamanında gönderilmesini sağlayabiliriz.

 

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

 

Firmamız güçlü bir teknik güce sahiptir, çünkü OEM ve ODM kabul edilmektedir.Acil durum aydınlatma endüstrisinde, ISO9001: 2000 kalite yönetim sisteminin kimlik doğrulamasını da geçtik.Ve CE sertifikasını alıyoruz.

 

Hot Tags: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil durum ışığı doğrudan, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangınla mücadele için uç kapak, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışığı test anahtarı, itfaiye acil ışığı, proje acil durum ışığı, LED şarj edilebilir acil durum ışığı , LED acil durum şarj lambaları, otomatik acil durum ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil destekli ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, yüzeye monte acil durum LED duvar lambası, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aşağı aydınlatma ve vb.

 

8 yıllık ihracat ticareti tecrübemizle, sadece yönetim sistemine değil, aynı zamanda iş felsefesi prensibine de sahibiz.Kredi yönetimi ilkemiz olarak “Birinci kalite, ilk güven ve ilk hizmet” konusunda ısrar ediyor, uluslararası pazara odaklanıyoruz, mükemmellik için çalışıyoruz.Her zaman, inancımız “samimi müşteri hizmetleri ve kurumsal değer yaratma” dır.Ve aynı zamanda pazardaki ticari faaliyetlerin amacıdır, bu da yaşamın itibarına bağlı olarak müşteri çıkarlarını ilk sıraya koyduğumuz anlamına gelir.Çünkü inancımız aralıksız çabalarla pazar payını artırmak, daha sonra çalışkan, agresif bir girişimci ruhu oluşturmak için işletmenin kendi imajını ve çabasını oluşturmak, detaylara dikkat etmek ve ürün vizyonunu ve bütünlüğünü, tutkuyu, kusursuz hizmet anlayışını mükemmelleştirmek için çaba göstermektir.Girişimin adım adım pazarlara açılmasından bu yana, ürünler yurtiçi ve yurtdışında satıldı.Biz içtenlikle sizinle işbirliği ve kazan-kazan, firmamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz;birlikte parlak bir gelecek yaratalım.

 

 

Bu arada piyasaya duyarlıyız.Prensibimiz, bugünün perspektifinden yarının büyük gelişiminin ana hatlarını çizmesi ve birinci sınıf üretim hatları ve hizmet hatları, hayatta kalma kalitesi, inovasyon ve geliştirme inşa etmeye çabalamak ve yeni ve eski müşterileri el ele beklemek, mükemmel yaratmaktır.Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm çevrelerin istişare ve iş görüşmelerine gelmesini memnuniyetle karşılıyoruz.

 

 

Herhangi bir ilginiz varsa, lütfen aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

 

Ekle: Bina 5, No.26, Nangonghe Yolu, Yuhang Bölgesi, Hangzhou, Zhejiang, Çin (Anakara)

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-posta: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

lisa.sun78

wesleyzhang86

            cathyzhang.dreamy

         

 

Geçmiş

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd. Hangzhou Rüya Teknoloji Co, Ltd. established in 2008, is a manufacturer and trader specialized in the research, development and production of emergency lights. 2008 yılında kurulan, araştırma, geliştirme ve acil durum ışıkları üretiminde uzmanlaşmış bir tüccar olduğunu. At first, there are only several employees, but now, increasing to 80. İlk başta, sadece birkaç çalışan var, ama şimdi 80'e çıkıyor. With 8 years production, our engineers have done research over and over to improve the quality of products. 8 yıllık üretim ile, mühendislerimiz ürünlerin kalitesini artırmak için tekrar tekrar araştırma yaptık. At present, our products sell all over the world and get a good reputation from our customers as well as our competitors. Şu anda, ürünlerimiz tüm dünyada satmak ve müşterilerimiz yanı sıra rakiplerimizden iyi bir üne olsun.

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Şirket kurmanın başlangıcında, “First quality, first trust, and first service” as our credit management principle. Kredi yönetimi prensibimiz olarak “birinci kalite, ilk güven ve ilk hizmet”. In order to make a better future, our R&D Department make research over and over to improve quality of products, focus on international market, and strive for excellence. Daha iyi bir gelecek yapmak için Ar-Ge Departmanımız, ürünlerin kalitesini artırmak, uluslararası pazara odaklanmak ve mükemmellik için çaba göstermek için tekrar tekrar araştırma yapar.

 

Biz üretim ve ticaret Acil durum ışıkları konusunda uzmanlaşmış, bizim sıcak etiketleri şunlardır: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil ışık doğrudan, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangın söndürme için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışık testi anahtarı, itfaiyeci acil ışık, proje acil ışık, LED şarj edilebilir acil ışık, LED acil durum şarj ışıkları, otomatik acil ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil yedekleme ile ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, acil durum ile yüzeye monte LED duvar ışık, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aşağı aydınlatma vb.

 

Sürekli çabalardan sonra, Malezya'da güçlü etki şirketi ile ECONLITE, firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmak, bizimle işbirliği yapmaya ve uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kurmaya hazırız.

 

Concerning the future, Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd has a clear plan and is working hard towards it. Geleceğe ilişkin olarak, Hangzhou zhuiming Technology Co. We hope to hold 200 employees during 5 years and sell the products in all the world based the high quality and competitive price. Biz 5 yıl boyunca 200 çalışanı tutmayı ve yüksek kalite ve rekabetçi fiyat dayalı tüm dünyada ürünleri satmak istiyoruz.

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

 

 

 

Hizmet

1. Özelleştirilmiş:

We are a trading company as well as a manufacturer having professional engineers, so any requirements of our customers about products, we will try to develop and research. Biz bir ticaret şirketi yanı sıra profesyonel mühendis sahip bir üretici, yani ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin herhangi bir gereksinimleri, biz geliştirmek ve araştırma çalışacağız. That means OEM and ODM are available, which include: Bu, OEM ve ODM'nin mevcut olduğu anlamına gelir:

 • Üründe ipek baskı logosu
 • Özel ürünler
 • Özel paket

2. Ürünlerin Kalitesi:

With 8 years production and our engineers have done research over and over to make sure the high quality of products. 8 yıllık üretim ve mühendislerimiz ile ürünlerin yüksek kalitede emin olmak için tekrar tekrar araştırma yaptık. Meanwhile, we are sensitive to market for so many years trading experience. Bu arada, uzun yıllar ticaret deneyimi için pazara duyarlıyız. We provide fashion design, reasonable and competitive price, and fast lead time. Biz moda tasarımı sağlamak, makul ve rekabetçi fiyat, ve hızlı kurşun süresi.

 

3. Sorgulama

Herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir.

 

4. satış Sonrası hizmet

 • Tüm ürünler kesinlikle kalite ambalaj önce kontrol edilecektir.
 • Tüm ürünler göndermeden önce iyi paketlenmiş olacak.
 • Tüm ürünler ve aksesuarların çoğu 3 yıl garantilidir.

5. Ödeme

Sipariş için ödeme yapabilirsiniz: T / T, Western Union, Money Gram, L / C

 

Ekibimiz

Hangzhou Dreamy Techonology Co, Ltd seçerseniz, katma değerli ve tek elden hizmetlerin keyfine varacaksınız, sonsuza kadar görevimizdir.

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

 

 

 

 

 

 

 • Alexandra

 • Daniel

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin