Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carey

Free call
Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Dreamy Technology Co, Ltd

Acil Durum Işıklarının profesyonel tedariki

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: zhuiming No. Çalışanları:
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Hangzhou Dreamy Technology Co, Ltd.2006 yılında kurulmuş, acil durum ışıklarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir üretici ve tüccardır.Ürünlerimizin tamamında çevre koruma malzemeleri kullanılmaktadır ve aşağıdaki belge bağlantılarında gösterilen Çevresel değerlendirme dosyalarını hazırlamaktayız.

Zhejiang Eyaletindeki sanayi işletmeleri (sahibi hakkında bilgi).pdf

Hangzhou Dreamy Technology CO., LTD.pdf

 

Uygun ulaşım erişimine sahip Hangzhou'da bulunuyoruz.Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı markörlerde büyük beğeni toplamaktadır.Bir üretici olarak, ürünlerin kalitesini garanti edebilir ve zamanında sevkiyat yapılmasını sağlayabiliriz.

 

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

 

Firmamızın güçlü teknik gücü vardır, büyük mühendis ekibimiz olduğu için OEM ve ODM kabul edilmektedir. Acil aydınlatma endüstrisinde, ISO9001:2000 kalite yönetim sisteminin onayını da geçtik.Ve CE sertifikası alıyoruz.

 

Hot Tags: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil durum ışığı doğrudan, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangınla mücadele için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışık test anahtarı, itfaiyeci acil durum ışığı, proje acil durum ışığı, LED şarj edilebilir acil durum ışığı , LED acil durum şarj lambaları, otomatik acil durum ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil yedeklemeli ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, acil durum özellikli yüzeye monte LED duvar lambası, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aşağı aydınlatma ve vb.

 

8 yıllık ihracat ticaret tecrübesi ile sadece yönetim sistemimize değil, aynı zamanda iş felsefesi ilkesine de sahibiz.Kredi yönetimi ilkemiz olarak “Birinci kalite, ilk güven ve ilk hizmet” konusunda ısrar ediyoruz, uluslararası pazara odaklanıyoruz, mükemmellik için çalışıyoruz.Her zaman inancımız “samimi müşteri hizmetleri ve kurumsal değer yaratmak” tır.Ve aynı zamanda, pazardaki ticari faaliyetlerin amacıdır, bu da, ömür boyu itibara bağlı olarak müşteri çıkarlarını ilk sıraya koyduğumuz anlamına gelir.Çünkü inancımız aralıksız çabalarla pazar payını artırmak, daha sonra işletmenin kendi imajını ve çalışkan, agresif girişimci bir ruh, ayrıntılara dikkat etme çabasını oluşturmak ve ürün vizyonunu ve bütünlüğünü, tutkusunu, mükemmel hizmet anlayışını mükemmelleştirmek için çaba göstermektir.İş girişimi adım adım pazarlara açıldığından beri, ürünler yurtiçinde ve yurtdışında satıldı.Sizinle işbirliği yapmayı ve kazan-kazan içtenlikle bekliyoruz, şirketimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz;birlikte parlak bir gelecek yaratalım.

 

 

Bu arada piyasaya duyarlıyız.İlkemiz, bugünün perspektifinden yarının büyük gelişimini özetlemek ve birinci sınıf üretim hatları ve hizmet hatları, hayatta kalma kalitesi, yenilik ve gelişme inşa etmeye çalışmak ve yeni ve eski müşterileri el ele beklemek, parlak yaratmak.İstişare ve iş görüşmesine gelmek için yurtiçi ve yurtdışındaki tüm çevreleri memnuniyetle karşılıyoruz.

 

 

Herhangi bir ilginiz varsa, lütfen aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

 

Ekleyin: Bina 5, No. 26, Nangonghe Yolu, Yuhang Bölgesi, Hangzhou, Zhejiang, Çin (Anakara)

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-posta: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

lisa.sun78

wesleyzhang86

            cathyzhang.rüya gibi

         

 

Geçmiş

Hangzhou Dreamy Technology Co, Ltd.2008 yılında kurulmuş, acil durum ışıklarının araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir üretici ve tüccardır.İlk başta, sadece birkaç çalışan var, ancak şimdi 80'e yükseliyor.8 yıllık üretim ile mühendislerimiz, ürünlerin kalitesini artırmak için defalarca araştırma yaptılar.Şu anda ürünlerimiz tüm dünyada satılmakta ve müşterilerimizden ve rakiplerimizden iyi bir üne kavuşmaktadır.

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Şirketi kurmanın başında ısrar ediyoruzKredi yönetimi ilkemiz olarak “önce kalite, önce güven ve ilk hizmet”.Ar-Ge Departmanımız daha iyi bir gelecek için sürekli araştırma yaparak ürün kalitesini artırmakta, uluslararası pazara odaklanmakta ve mükemmeli hedeflemektedir.

 

Acil durum ışıklarının üretimi ve ticaretinde uzmanlaştık, sıcak etiketlerimiz şunları içerir: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil durum ışığı doğrudan, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangın söndürme için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışık test anahtarı, itfaiyeci acil durum ışığı, proje acil durum ışığı, LED şarj edilebilir acil durum ışığı, LED acil durum şarj lambaları, otomatik acil durum ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil yedeklemeli ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, acil durum özellikli yüzeye monte LED duvar lambası, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aşağı aydınlatma vb.

 

Sürekli çabalardan sonra, Malezya'da güçlü bir etkiye sahip olan ECONLITE, şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha derin bir anlayışa sahiptir, bizimle işbirliği yapmaya ve uzun vadeli bir ticari ilişki kurmaya isteklidir.

 

Gelecekle ilgili olarak, Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd'nin net bir planı var ve bunun için çok çalışıyor.5 yıl boyunca 200 çalışanı tutmayı ve ürünleri tüm dünyada yüksek kalite ve rekabetçi fiyat temelinde satmayı umuyoruz.

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 1

 

 

 

Hizmet

1. Özelleştirilmiş:

Biz bir ticaret şirketiyiz ve aynı zamanda profesyonel mühendislere sahip bir üreticiyiz, bu nedenle müşterilerimizin ürünlerle ilgili herhangi bir gereksinimini geliştirmeye ve araştırmaya çalışacağız.Bu, aşağıdakileri içeren OEM ve ODM'nin mevcut olduğu anlamına gelir:

 • Ürün üzerinde ipek baskı logosu
 • Özelleştirilmiş ürünler
 • Özelleştirilmiş paket

2. Ürünlerin Kalitesi:

8 yıllık üretim ve mühendislerimiz, ürünlerin yüksek kalitesinden emin olmak için defalarca araştırma yaptılar.Bu arada, uzun yıllara dayanan ticaret deneyimimiz için piyasaya duyarlıyız.Moda tasarımı, makul ve rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat süresi sağlıyoruz.

 

3. Sorgulama

Herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

 

4. Satış sonrası servis

 • Tüm ürünler paketlemeden önce kesinlikle kalite kontrolünden geçirilecektir.
 • Tüm ürünler göndermeden önce iyi bir şekilde paketlenecektir.
 • Tüm ürünler ve aksesuarların çoğu 3 yıl garantilidir.

5. Ödeme

Sipariş için ödeme yapabilirsiniz: T/T, Western Union, Money Gram, L/C

 

Ekibimiz

Hangzhou Dreamy Techonology Co., Ltd.'yi seçerseniz, katma değerli ve tek elden hizmetlerimizin keyfine varacaksınız, bu sonsuza kadar bizim görevimizdir.

 

Çin Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd şirket Profili 0

 

 

 

 

 

 

 

 • Alexandra

  Alexandra
 • Daniel

  Daniel
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin