Çin Su geçirmez acil ışık Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carey

Free call
Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Dreamy Technology Co, Ltd

Acil Işıkların Biz profesyonel tedarik

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: zhuiming No. Çalışanları:
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Hangzhou Dreamy Technology Co, Ltd. 2008 yılında kurulmuş, acil ışıkların araştırılması, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış bir üretici ve tüccardır. Tüm ürünlerimiz çevre koruma materyali kullanır ve aşağıdaki belgeler bağlantılarında gösterilen Çevresel değerlendirme dosyalarını oluştururuz.

Zhejiang Eyaletindeki sanayi kuruluşları (işletme sahibi hakkında bilgi) .pdf

Hangzhou Rüya Teknolojisi CO.

Biz uygun ulaşım erişimi olan Hangzhou, bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı markalarda büyük beğeni topluyor. Bir üretici olarak, ürünlerin kalitesini garanti altına alabilir ve zamanında sevkıyat yaptığınızdan emin olabiliriz.

Firmamız güçlü teknik güce sahip, biz mühendislerin büyük ekibimiz var bu yüzden OEM ve ODM kabul ediyoruz. Acil aydınlatma endüstrisinde, ayrıca ISO9001: 2000 kalite yönetim sisteminin onaylanmasını da geçtik. Ve CE sertifikasını alıyoruz.

Hot Tags: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, doğrudan acil durum ışığı, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangınla mücadele için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışık testi anahtarı, itfaiyeci acil durum ışığı, proje acil durum ışığı, LED şarjlı acil durum ışığı , LED acil şarj ışıkları, otomatik acil ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil destekli ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, acil durum ile yüzeye monte LED duvar lambası, yüksek kalite LED şarjlı aydınlatma ve vb.

8 yıllık ihracat ticareti tecrübesi ile sadece yönetim sistemi için değil aynı zamanda işletme felsefesi prensibine de sahibiz. Kredi yönetimi ilkemiz olan “birinci kalite, ilk güven ve ilk hizmet”, uluslararası pazara odaklanmak, mükemmellik için gayret göstermek için ısrar ediyoruz. Her zaman inancımız “samimi müşteri hizmeti ve kurumsal değer yaratma” dır. Aynı zamanda pazardaki ticari faaliyetlerin amacı olarak da anlamlıdır, bu da hayatın itibarına bağlı olarak müşteri çıkarlarına öncelik verdiğimiz anlamına gelir. Çünkü inancımız aralıksız çabalarla pazar payını arttırmak, daha sonra çalışkan, agresif, girişimci bir ruh, detaylara dikkat etmek ve ürün vizyonunu ve bütünlüğünü, tutkuyu, kusursuz hizmet anlayışını mükemmelleştirmek için girişimde kendi imajını ve çabasını oluşturmaktır. İş girişimi, adım adım pazarlar arasında kademeli olarak açıldığından, ürünler yurtiçinde ve yurtdışında satıldı. Biz içtenlikle sizinle işbirliği ve kazan-kazan bekliyoruz, sıcak firmamız ziyaret etmenizi bekliyoruz; birlikte parlak bir gelecek yaratalım.

Bu arada, biz pazara duyarlıyız. İlkemiz, bugünün bakış açısıyla, yarının büyüklüğünün gelişimini özetliyor ve birinci sınıf üretim hatları ve hizmet hatları, hayatta kalma kalitesi, inovasyon ve gelişme sağlama ve el ele vererek yeni ve eski müşterileri dört gözle beklemeye, parlak bir hale getirmeye gayret ediyor. İstişare ve iş görüşmelerine gelmek için yurt içi ve yurt dışındaki tüm çevreleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Herhangi bir ilgi varsa, lütfen aşağıdaki bilgileri kullanarak bize ulaşın.

Ekle: No.15 Xianxing Yol, Xianlin Sanayi Bölgesi, Yuhang Distric, Hangzhou 311122, Zhejiang Eyaleti, Çin.

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-posta: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

Geçmiş
Hangzhou Dreamy Technology Co, Ltd. 2008 yılında kurulmuş, acil ışıkların araştırılması, geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış bir üretici ve tüccardır. İlk başta, sadece birkaç çalışan var, ama şimdi, 80'e yükseliyor. Mühendislerimiz 8 yıllık üretim ile, ürünlerin kalitesini artırmak için tekrar tekrar araştırma yaptılar. Şu anda ürünlerimiz tüm dünyaya satılıyor ve müşterilerimizden ve rakiplerimizden iyi bir ün kazanıyor.

Kurulan kuruluşun başında kredi yönetimi prensibimiz olarak “İlk kalite, ilk güven ve ilk hizmet” konusunda ısrar ediyoruz. Daha iyi bir gelecek için Ar-Ge Departmanımız, ürünlerin kalitesini artırmak, uluslararası pazarlara odaklanmak ve mükemmellik için çaba sarf etmek için tekrar tekrar araştırma yapar.

Biz üretim ve ticaret Acil ışıklar konusunda uzmanlaşmış, bizim sıcak etiketleri şunlardır: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil ışık doğrudan, acil ışık ürünleri, yeşil acil ışık, yangın söndürme için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil ışık testi anahtarı, itfaiyeci acil durum ışığı, proje acil durum ışığı, LED şarjlı acil durum ışığı, acil durum aydınlatma LED ışıkları, otomatik acil durum ışık devresi, duvara monte acil durum çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil destekli ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, LED duvar acil ışık, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aydınlatma ve vb.

Sürekli çabaların ardından, Malezya'da güçlü bir etkiye sahip olan ECONLITE, şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha derin bir anlayışa sahip, bizimle işbirliği yapmaya ve uzun vadeli bir ticari ilişki kurmaya isteklidir.

Gelecekle ilgili olarak, Hangzhou zhuiming Technology Co Ltd'nin net bir planı var ve bu konuda çok çalışıyor. 5 yıl boyunca 200 çalışanı tutmayı ve tüm dünyadaki ürünleri yüksek kalite ve rekabetçi fiyat temelinde satmayı umuyoruz.

 

 

Hizmet
1. Özelleştirilmiş:

Bir ticaret şirketinin yanı sıra profesyonel mühendislere sahip bir üreticiyiz, bu nedenle müşterilerimizin ürünlerle ilgili her türlü gereksinimini geliştirmeye ve araştırmaya çalışacağız. Bu, OEM ve ODM'nin mevcut olduğu anlamına gelir:

 • Ürün üzerine ipek baskı logosu
 • Özelleştirilmiş ürünler
 • Özelleştirilmiş paket

2. ürünlerin kalitesi:

8 yıl boyunca üretim ve mühendislerimiz yüksek kalitede ürünler elde etmek için tekrar tekrar araştırma yaptılar. Bu arada, uzun yıllar ticaret tecrübesi için pazara duyarlıyız. Moda tasarımı, uygun ve rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat süresi sağlıyoruz.

3. Soruşturma

Herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

4. satış sonrası servis

 • Tüm ürünler ambalaj önce kesinlikle kalite kontrol edilecektir.
 • Tüm ürünler göndermeden önce iyi paketlenmiş olacak.
 • Tüm ürünler ve aksesuarların çoğu 3 yıl garantilidir.

5. Ödeme

Siparişi için ödeme yapabilirsiniz: T / T, Western Union, Money Gram, L / C

Ekibimiz
Hangzhou Dreamy Techonology Co., Ltd.'i seçtiniz, katma değerli ve tek elden hizmetlerimizin tadını çıkaracaksınız, bu sonsuza dek bizim görevimiz.

 • Alexandra

 • Daniel

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin