Çin Su geçirmez acil ışık Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carey

Free call
Üretim hattı
Hangzhou Dreamy Teknoloji fabrikasının konumu, Çin'in güzel bir şehrinde, Hangzhou'dur. NO15, Xianxing Yolu, Xianlin Kasabası, Yuhang Bölgesi'nde 3000 metrekaredir.

Genel olarak, satış departmanının kargo planına ve atölye üretim kapasitesine göre, üretim departmanı organizasyonun sorumluluğunu üstlenir ve şirketin yıllık ve aylık üretim planını düzenler.

İkincisi, üretim departmanı ayrıca malzeme tüketim kotasını ve çeşitli üretim teknik ve ekonomik göstergelerini düzenlemekten sorumludur.

Üçüncüsü, şirketin yıllık ve aylık üretim planının gereklerine göre, üretim departmanı zamanında uygulama planı, ana üretim programı düzenlemelidir.

Daha sonra, üretim hattı aynı zamanda tüm şirketin üretim planlamasının sorumluluğunu üstlenir, üretim planlama toplantılarını düzenli olarak düzenler, ölçek üretimini organize eder, kota yönetimini güçlendirir, tüketimi azaltır, iş gücü verimliliğini artırır, tür, miktar, kalite, teslimat, güvenlik ve üretim görevlerini tamamlamak için diğer şartlar

Bunların dışında, üretim hattındaki iş için işleme, montaj ve incelemeyi içeren kesin ve net bir bölüm vardır. İş bölümü, iş verimliliğini artıran işlemlerde bariz bir özelliktir. Ve her biri işçi olmadan önce eğitilmeli. Bütün bunlar, her gün 3000pcs ürün üretmeyi mümkün kılıyor ve zamanında teslimat yapıldığından emin oluyor. Her ürün, ürünlerin güvenliğini sağlamak için özel bir pakete sahiptir. Sevkıyat öncesi muayene müşterilere saygılıdır.

OEM / ODM
Biz kendi teknik personelimiz var, ODM ve OEM ihtiyacını kabul edebiliriz.

OEM

Diğer üreticilerin gereksinimlerine göre, tasarım ve geliştirmeden sorumludurlar, satışları kontrol ederler ve katı ve net bir yönetim sistemimiz ve ürünlerin üretimini tamamlamalarına yardımcı olacak verimli üretim kapasitemiz olduğundan, Orijinal Ekipman Üreticisi olabiliriz. ve aksesuarlar. Teknik ve mükemmel yönetim sistemi, ürünlerin kalitesini ve zamanında sevkıyatını garanti eder.

ODM

Teknik ve konsept, 8 yıllık üretim boyunca her zaman gelişiyor, çünkü her ülkenin kendine özgü bir standardı vardır ve ürünlerimizin tüm ülkeler için uygun olması imkansızdır, ODM pazarımızı genişletmek için iyi bir yoldur. Dahası, teknik personelin uzun yıllara dayanan bir tecrübesi var ve her ülkenin spesifik pazar gereksinimlerini biliyorlar. Böylece müşterilerin ihtiyacını tam olarak belirleyebilirler. Bu nedenle, diğer firmaların özelliklerine ve gereksinimlerine göre tasarlama ve üretme kapasitemiz var. Örneğin, ürünlerimizin süresi her zaman 3 saattir, ancak pili değiştirerek müşterilerin ihtiyacına göre zamanı değiştirebiliriz. Operasyon, lamba tepe, pil, kırmızı ve LOGO vb. Gibi diğer özellikler de müşterilerin isteğine göre geliştirilebilir. Tabii ki, müşterilerin boyutu sağlamaları ve belirli bir gereksinim duymaları gerekir. ODM müşterilerin zaman kazanmak için bir yoldur.

Yabancı tedarikçilerin ve imalatların emirlerini hoş geldiniz.

Ar-Ge
Araştırma ve Geliştirme Departmanımızda 10 çalışan bulunmaktadır. Ana bölümlerinin çoğu elektronikle ilgilidir. Kuşkusuz ki, her türlü spesifikasyona sahip, mesleği ve ailesidir. Ar-Ge departmanı müdürü yaklaşık 15 yıl araştırma tecrübesine sahip ve araştırma sırasında tüm sıkıntılarla başa çıkabilir. Ve teknik personelin her ay beceri geliştirmesi ve ürünlere daha derin bir anlayış kazandırması için eğitilmesi normal bir kuraldır.

Araştırma ana için kullanılan ekipmanlar aşağıdaki dört çeşidi içerir:

1. Entegre Küreler:

Bu, parlaklığı ölçmek için kullanılan, yani ürünlerin akı akışını test etmek için kullanılan bir ekipmandır.

2. Dalga Lehimleme Makinası:

Bileşenlerin kaynağı ile PCB pedi arasındaki bağlantıyı kurar. Başka bir deyişle, PCB'leri lehimlemek için kullanılır.

3. yaşlanma testi kurulu:

Yaşlanma Testi Kurulu, ürünlerin performansını test etmek ve iyi ürünleri seçmek içindir

4. Sabit Sıcaklık Nem Değiştirici:

Bu, farklı ortam koşullarını taklit etmek ve ürünleri test etmektir.

Şimdi, sürekli araştırma ile ürünlerin çoğunun süresi 3 saatten fazla sürebilir ve ürünlerin tarzı 100'den fazladır. Dahası, müşterilerin ihtiyacına göre OEM ve ODM olabiliriz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin