Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carey

Free call
Üretim hattı

Hangzhou Dreamy Technology fabrikasının yeri, Çin'in güzel bir şehri olan Hangzhou'da.NO15, Xianxing Yolu, Xianlin Kasabası, Yuhang Bölgesi'nde 3000 metrekare var.

Genel olarak, satış departmanının kargo planına ve ayrıca atölye üretim kapasitesine göre, üretim departmanı organizasyonun sorumluluğunu alır ve şirketin yıllık ve aylık üretim planını düzenler.

İkinci olarak, üretim departmanı ayrıca malzeme tüketim kotasını ve çeşitli üretim teknik ve ekonomik göstergelerini düzenlemekten sorumludur.

Üçüncüsü, şirketin yıllık ve aylık üretim planının gereksinimlerine göre, üretim departmanının zamanında uygulama planı, ana üretim programı düzenlemesi gerekir.

Daha sonra, üretim hattı aynı zamanda tüm şirketin üretim çizelgelemelerinin sorumluluğunu alır, düzenli üretim planlama toplantıları düzenler, ölçekli üretim düzenler, kota yönetimini güçlendirir, tüketimi azaltır, işgücü verimliliğini artırır, tür, miktar, kalite, teslimat, güvenlik ile sıkı bir uyum içindedir. ve üretim görevlerini tamamlamak için diğer gereksinimler

Bunların dışında, üretim hattında işleme, montaj ve muayeneyi içeren sıkı ve net bir iş bölümü vardır.İş bölümü, işin verimliliğini artıran işlemede bariz bir özelliktir.Ve her birinin işçi olmadan önce eğitilmesi gerekiyor.Tüm bunlar, her gün 3000 adet ürün üretmeyi ve zamanında sevkiyatı sağlamayı mümkün kılar.Her ürün, ürünlerin güvenliğini garanti altına almak için özel bir pakete sahiptir.Sevkiyat öncesi muayene müşteriye saygıdır.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

OEM / ODM

Kendi teknik personelimiz var, ODM ve OEM gereksinimlerini kabul edebiliriz.

 

OEM

Diğer satıcıların gereksinimlerine göre, tasarım ve geliştirmeden sorumludurlar, satışları kontrol ederler ve ürünlerin üretimini bitirmelerine yardımcı olmak için katı ve net bir yönetim sistemimiz ve verimli üretim kapasitemiz olduğundan Orijinal Ekipman Üreticisi olabiliriz. ve aksesuarlar.Teknik ve mükemmel yönetim sistemi, ürünlerin kalitesinden ve zamanında sevkiyattan emin olmanızı sağlar.

 

ODM

Her ülkenin kendi spesifikasyon standardına sahip olduğundan ve ürünlerimizin tüm ülkeler için uygun olması imkansız olduğundan, 8 yıllık üretim boyunca teknik ve konsept her zaman gelişmektedir, ODM pazarımızı genişletmek için iyi bir yoldur.Dahası, teknik personel uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve her ülkenin özel pazar gereksinimleri hakkında bilgi sahibidir.Böylece müşterilerin gereksinimlerini tam olarak belirleyebilirler.Bu nedenle, diğer firmalar için şartname ve gereksinimlerine göre tasarım ve ürün yapma kapasitemiz bulunmaktadır.Örneğin, ürünlerimizin kullanım süresi her zaman 3 saattir, ancak pili değiştirerek müşterilerimizin ihtiyacına göre süreyi değiştirebiliriz.Ve Operasyon, lamba tipi, pil, kırmızı ve LOGO ve benzeri gibi diğer özellikler, müşterilerin gereksinimi olarak geliştirilebilir.Tabii ki, müşterilerin boyutu sağlamaları ve özel gereksinimler yapmaları gerekir.ODM, müşterilerin zamanını kurtarmanın bir yoludur.

 

Yabancı tedarikçilerin ve üreticilerin siparişlerine hoş geldiniz.

Ar-Ge

Araştırma ve Geliştirme Departmanımızda 10 çalışan bulunmaktadır.Ana dallarının çoğu elektronikle ilgilidir.Meslek olduklarında ve her türlü özelliğe aşina olduklarında şüphe yoktur.Ar-Ge departmanı yöneticisi, yaklaşık 15 yıllık araştırma deneyimine sahiptir ve araştırma sırasında tüm çeşitli sıkıntılarla başa çıkabilir.Ve teknik personelin becerilerini geliştirmek ve ürünlere daha derin bir anlayış kazandırmak için her ay eğitilmesi düzenli bir kuraldır.

Ana araştırma için kullanılan ekipmanlar aşağıdaki dört türü içerir:

1. Birleşen Küreler:

Bu, parlaklığı ölçmek için kullanılan bir cihazdır, bu, ürünlerin ışık akısını test etmek anlamına gelir.

2. Dalga Lehimleme Makinesi:

Bileşenlerin kaynağı ile PCB pedi arasında bağlantı kurulacaktır.Başka bir deyişle, PCB'leri lehimlemek için kullanılır.

3. Yaşlanma Testi Kurulu:

Yaşlanma Test Kurulu, ürün performansını test etmek ve iyi ürünler seçmektir.

4. Sabit Sıcaklık Nem Değiştirici:

Bu, farklı ortam koşullarını simüle etmek ve ürünleri test etmektir.

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

Şimdi, sürekli araştırma ile, çoğu ürünün süresi 3 saatten fazla tutabilir ve ürünlerin tarzı 100'den fazladır. Dahası, müşterilerin ihtiyacına göre OEM ve ODM olabiliriz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin