Çin Su geçirmez Acil Işık Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Carey

Free call
Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

Hangzhou Rüya Teknoloji Co, Ltd

Acil Işıklar profesyonel tedarik

 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
 • Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: zhuiming No. Çalışanları:
Yıllık satış: Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd. Hangzhou Rüya Teknoloji Co, Ltd. established in 2006, is a manufacturer and trader specialized in the research, development and production of emergency lights. 2006 yılında kurulan, araştırma, geliştirme ve acil durum ışıkları üretiminde uzmanlaşmış bir tüccar olduğunu. All of our products use environmental protection material, and we make the Environmental assessement files that are shown in following documents links. Tüm ürünlerimiz çevre koruma malzemesi kullanır ve aşağıdaki belge bağlantılarında gösterilen Çevre değerlendirme dosyalarını yaparız.

Zhejiang Eyaletindeki sanayi kuruluşları (sahibi hakkında bilgi) .pdf

Hangzhou Rüya Teknoloji CO., Pdf

 

We are located in Hangzhou, where has convenient transportation access. Biz rahat ulaşım erişim Hangzhou bulunan. All of our products comply with international quality standards and are greatly appreciated in a variety of different markerts throughout the world. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli markalarda büyük beğeni topluyor. As a manufacturer, we can gurantee the quality of the products and make sure the timely shipping. Bir üretici olarak, biz ürünlerin kalitesini garanti ve zamanında nakliye emin olun.

 

 

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

 

 

Our company has strong technical power, as we have big team of engineers so OEM and ODM are accept .In emergency lighting industry, we also passed the authentication of ISO9001:2000 quality management system. Firmamız güçlü teknik gücü, biz mühendisler büyük ekibimiz var gibi OEM ve ODM kabul vardır. Acil aydınlatma sektöründe, biz de ISO9001 kimlik doğrulama geçti: 2000 kalite yönetim sistemi. And we get the certification of CE. Ve biz CE sertifikası almak.

 

Hot Tags: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil ışık doğrudan, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangın söndürme için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışık testi anahtarı, itfaiyeci acil ışık, proje acil ışık, LED şarj edilebilir acil ışık , LED acil şarj ışıkları, otomatik acil durum ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil yedekleme ile ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, acil durum ile yüzeye monte LED duvar lambası, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aşağı aydınlatma ve vb.

 

With 8 years export trading experience, we have our own guidelines not only the management system, but also the principle of business philosophy. 8 yıllık ihracat ticaret deneyimi ile, biz sadece yönetim sistemi değil, aynı zamanda iş felsefesi ilkesi kendi yönergeleri var. We insist on “First quality, first trust, and first service” as our credit management principle, focus on international market, strive for excellence. Biz ısrar "birinci kalite, ilk güven, ve ilk hizmet" olarak kredi yönetim prensibi, uluslararası pazarda odaklanmak, mükemmellik için çalışıyoruz. All the time, our belief is “sincere customer service, and create enterprise value”. Her zaman, inancımız “samimi müşteri hizmetleri ve kurumsal değer yaratmak” tır. And it is also as the purpose of business activities in the market, which means we put customer interests first, depending on the reputation for life. Ve aynı zamanda pazardaki iş faaliyetlerinin amacıdır, yani hayatın itibarına bağlı olarak müşteri çıkarlarını birinci sıraya koyarız. Because our faith is to increase market share through unremitting efforts, then establish the enterprise's own image and effort to building a hardworking, aggressive entrepreneurial spirit, attention to detail, and strive to perfect the product vision and integrity, passion, perfect service concept. İnancımız aralıksız çabalarla pazar payını artırmak olduğu için, daha sonra çalışkan, agresif girişimci ruh, detaylara gösterilen özen ve ürün vizyonunu ve dürüstlüğünü, tutkusunu, mükemmel hizmet anlayışını mükemmelleştirmek için girişimin kendi imajını ve çabasını oluşturmaktır. Since the business venture, step by step, gradually opened up around the markets, products have been sold at home and abroad. Iş girişimi, adım adım, yavaş yavaş pazarlar etrafında açılan beri, ürünler yurtiçinde ve yurtdışında satıldı. We are sincerely expecting to cooperate with you and win-win, warmly welcome to visit our company; Biz içtenlikle sizinle işbirliği ve kazan-kazan bekliyoruz, firmamız ziyaret etmek sıcak karşılama; let's create bright future together. birlikte parlak bir gelecek yaratalım.

 

 

Meanwhile, we are sensitive to the market. Bu arada pazara duyarlıyız. Our principle is that from today's perspective outlines the development of tomorrow's grand, and strive to build first-class production lines and service lines, quality of survival, innovation and development, and look forward to new and old customers hand in hand, create brilliant. İlkemiz bugünün bakış açısıyla yarının büyük gelişimini ana hatlarıyla ortaya koyuyor ve birinci sınıf üretim hatları ve hizmet hatları, hayatta kalma kalitesi, yenilik ve gelişme kalitesi oluşturmaya çalışıyor ve yeni ve eski müşterilere el ele, parlak yaratmayı dört gözle bekliyoruz. We welcome all circles at home and abroad to come to consultation and business negotiation. Biz yurtiçinde ve yurtdışında tüm çevreleri danışma ve iş görüşmesi gelmek hoş geldiniz.

 

 

Eğer herhangi bir ilgi var, pls aşağıdaki bilgileri aracılığıyla bize ulaşın.

 

Ekle: No.15 Xianxing Yolu, Xianlin Sanayi Bölgesi, Yuhang Bölgesi, Hangzhou 311122, Zhejiang Eyaleti, Çin.

Tel: 0086-57188303726

Faks: 0086-57188302716

E-posta: sales@dreamylighting.com, Carey-wan@163.com

Skype: berta.dreamy

 

 

Geçmiş

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd. Hangzhou Rüya Teknoloji Co, Ltd. established in 2008, is a manufacturer and trader specialized in the research, development and production of emergency lights. 2008 yılında kurulan, araştırma, geliştirme ve acil durum ışıkları üretiminde uzmanlaşmış bir tüccar olduğunu. At first, there are only several employees, but now, increasing to 80. İlk başta, sadece birkaç çalışan var, ama şimdi 80'e çıkıyor. With 8 years production, our engineers have done research over and over to improve the quality of products. 8 yıllık üretim ile, mühendislerimiz ürünlerin kalitesini artırmak için tekrar tekrar araştırma yaptık. At present, our products sell all over the world and get a good reputation from our customers as well as our competitors. Şu anda, ürünlerimiz tüm dünyada satmak ve müşterilerimiz yanı sıra rakiplerimizden iyi bir üne olsun.

 

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

 

Şirket kurmanın başlangıcında, “First quality, first trust, and first service” as our credit management principle. Kredi yönetimi prensibimiz olarak “birinci kalite, ilk güven ve ilk hizmet”. In order to make a better future, our R&D Department make research over and over to improve quality of products, focus on international market, and strive for excellence. Daha iyi bir gelecek yapmak için Ar-Ge Departmanımız, ürünlerin kalitesini artırmak, uluslararası pazara odaklanmak ve mükemmellik için çaba göstermek için tekrar tekrar araştırma yapar.

 

Biz üretim ve ticaret Acil durum ışıkları konusunda uzmanlaşmış, bizim sıcak etiketleri şunlardır: LED ışık şirketi, giriş çıkış işaretleri, acil ışık doğrudan, acil durum ışıkları ürünleri, yeşil acil durum ışıkları, yangın söndürme için uç kapağı, endüstriyel acil durum ışıkları, acil durum ışık testi anahtarı, itfaiyeci acil ışık, proje acil ışık, LED şarj edilebilir acil ışık, LED acil durum şarj ışıkları, otomatik acil ışık devresi, duvara monte acil çıkış işareti, pille çalışan LED acil durum ışığı, pil yedekleme ile ışıklı çıkış işaretleri, nikel kadmiyum şarj edilebilir pil, acil durum ile yüzeye monte LED duvar ışık, yüksek kaliteli LED şarj edilebilir aşağı aydınlatma vb.

 

Sürekli çabalardan sonra, Malezya'da güçlü etki şirketi ile ECONLITE, firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmak, bizimle işbirliği yapmaya ve uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kurmaya hazırız.

 

Concerning the future, Hangzhou zhuiming Technology Co. Ltd has a clear plan and is working hard towards it. Geleceğe ilişkin olarak, Hangzhou zhuiming Technology Co. We hope to hold 200 employees during 5 years and sell the products in all the world based the high quality and competitive price. Biz 5 yıl boyunca 200 çalışanı tutmayı ve yüksek kalite ve rekabetçi fiyat dayalı tüm dünyada ürünleri satmak istiyoruz.

 

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

 

 

 

Hizmet

1. Özelleştirilmiş:

We are a trading company as well as a manufacturer having professional engineers, so any requirements of our customers about products, we will try to develop and research. Biz bir ticaret şirketi yanı sıra profesyonel mühendis sahip bir üretici, yani ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin herhangi bir gereksinimleri, biz geliştirmek ve araştırma çalışacağız. That means OEM and ODM are available, which include: Bu, OEM ve ODM'nin mevcut olduğu anlamına gelir:

 • Üründe ipek baskı logosu
 • Özel ürünler
 • Özel paket

2. Ürünlerin Kalitesi:

With 8 years production and our engineers have done research over and over to make sure the high quality of products. 8 yıllık üretim ve mühendislerimiz ile ürünlerin yüksek kalitede emin olmak için tekrar tekrar araştırma yaptık. Meanwhile, we are sensitive to market for so many years trading experience. Bu arada, uzun yıllar ticaret deneyimi için pazara duyarlıyız. We provide fashion design, reasonable and competitive price, and fast lead time. Biz moda tasarımı sağlamak, makul ve rekabetçi fiyat, ve hızlı kurşun süresi.

 

3. Sorgulama

Herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir.

 

4. satış Sonrası hizmet

 • Tüm ürünler kesinlikle kalite ambalaj önce kontrol edilecektir.
 • Tüm ürünler göndermeden önce iyi paketlenmiş olacak.
 • Tüm ürünler ve aksesuarların çoğu 3 yıl garantilidir.

5. Ödeme

Sipariş için ödeme yapabilirsiniz: T / T, Western Union, Money Gram, L / C

 

Ekibimiz

Hangzhou Dreamy Techonology Co, Ltd seçerseniz, katma değerli ve tek elden hizmetlerin keyfine varacaksınız, sonsuza kadar görevimizdir.

 

Hangzhou Dreamy Technology Co.,Ltd

 

 

 

 

 

 

 

 • Alexandra

 • Daniel

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin